Üllata kallist ema ja kostita teda pühapäeval koheva omleti ja küpsisetordiga. Mõlema roa kõik komponendid saad tellida e-Ekspressist.

Kui Sul endal retsepti kohe käepärast pole, saad spikrina kasutada meie näpunäiteid, kuidas kiirelt ja lihtsalt omlett ning küpsisetort valmis võluda.

Lihtne omlett

Klopi kausis lahti munad, piim ja maitseained, aga ära aja vahule. Kuumuta pannil või, kui see on kergelt pruunistunud, lisa omletisegu. Sega munasegu puulusika või spaatliga äärtest keskele, et omlett ühtlaselt hüübiks.

Kui soovid omletti huvitavamaks muuta, siis võid maitse järgi lisada peekonit, spinatit, paprikat, seeni või midagi muud meelepärast. Omletti on kena serveerida näiteks maitserohelisega ja pikantsuse lisamiseks raputa peale parmesani juustu.

Kohupiima – küpsisetort

Küpsisetordi puhul saab oma fantaasia lendu lasta, sest midagi väga valesti minna ei saa, aga pakume siinkohal ühe veidi teistmoodi retsepti.

Immuta küpsiseid piimas, et need muutuksid pisut pehmemaks. Lao tordialusele või -vormi üks kiht küpsiseid ja kata see üleni kohupiimakreemiga, lisa järgmine kiht küpsiseid ja tee niimoodi vaheldumisi kõik kihid.

Kate:

Vahusta koor, kata tort seguga ning vaata, et kaetud saaksid kõik küljed. Kaunista tort meelepäraste marjadega ja Lotte šokolaadinööpidega. Valmis!