PÄRITOLUMAA: Itaalia
PIIRKOND: Veneto
VIINAMARJASORDID: Glera, Trebbiano, Chardonnay, Pinot Bianco
VEINI LUGU: Läbi mitme põlvkonna veinikultuurile pühendunud Moretti Polegatu perekond on traditsioonilise veinivalmistamise ja modernse lähenemisviisi kokku toonud ajaloolise, juba 1622. aastal asutatud Villa Sandi küla ümber, kus tänaseks asub nende veiniimpeeriumi peakorter. Valdobbiadene piirkonna südames asuv ja parima kvaliteediga prosecco tootmise poolest tuntud Villa Sandi seisab elegantsete veinide valmistajate esirinnas, tootes veine, mis on tuntud oma värskete, lilleliste ja puuviljaliste nootide poolest.
VEINI VALMISTAMINE: Värskelt korjatud viinamarju pressitakse õrnalt, et saada kätte kõige esimene mahl, mis jahutatakse kiiresti 0 kraadini ja seejärel säilitatakse temperatuurikontrolliga mahutites, kuni see segatakse ja kasutatakse teiseks kääritamiseks. Sellisel ainulaadsel viisil säilitab La Gioiosa delikaatne vahuvein ülima värskuse ja piirkondliku olemuse aastaringselt – nagu oleks see iga kord pressitud ja valmistatud värskelt korjatud viinamarjadest.
SOBITAMINE TOIDUGA:La Gioiosa Aurea Blanc de Blanc Brut sobib oivaliselt aperitiiviks ja vahuveiniks igal ajal ja mistahes sündmuse puhul. Toitudest sobib vahuvein hõrgutavalt hästi kokku värskete karpide ja mereandide ning singi ja meloniga
Serveerida jahutatult temperatuuril 6-8°C.