KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Vali välja sobivad tooted ja lisa need ostukorvi. Tellimuse vormistamisel täida kohustuslikud väljad ja vali sobiv kauba kohaletoimetamise viis – kas ise järeletulemine (Uus-Sadama 19/17c) või kuller. Veebipoes vormistatud tellimuste eest saab tasuda mugavalt krediitkaardiga või läbi internetipanga. Veebipoes esitatud tellimusi käsitletakse iga päev kell 10.00-20.00.

Veebipoes vormistatud tellimuste eest saab tasuda krediitkaardiga või pangalingi kaudu. Pöörame suurt tähelepanu maksete turvalisusele – krüpteeritud andmeside tagab nii kliendi isikuandmete kui ka pangarekvisiitide kaitstuse.

Kaup transporditakse kliendile Tallinna linna ja ja selle lähiümbrusesse (Viimsisse, Tabasallu, Tiskresse, Peetrisse ja Laagrisse) kliendi poolt tellimuses märgitud aadressile. Kojukande teenusega lisandub hinnale kauba kättetoimetamise kulu 4,90 €, mis kuvatakse tellimuse esitamisel enne ostu kinnitamist ja ostu eest tasumist. Ostud, mille summa ületab 59 €, transporditakse kohale tasuta.

Tellitud kaup jõuab kliendi poolt määratud sihtkohta üldjuhul 24 tunni jooksul pärast tellimuse kinnitamist veebipoes ja kui kauba eest maksmisele kuuluv summa on laekunud veebipoe pangakontole. Enne kella 18 tehtud tellimus jõuab kliendini samal päeval.

Kui tellitud kaup toimetatakse kliendi poolt märgitud aadressile, võtab kuller kliendiga kontakttelefoni teel ühendust.

NB! Alkoholi tellides ole valmis esitama isikut tõendav dokument.

Tellitud kaubad saab kontaktivabalt kätte iga päev ajavahemikul kell 10-22 Tallink Ekspressi kaupluses asuvast väljastuspunktist (Uus-Sadama 19/17c). Kohale jõudes helista palun numbril 510 8557 ning anna teada, kas soovid valmispakitud kaubad saada kätte kaupluses asuvast väljastuspunktist või toome need Sinu auto juurde.

Kõiki tellimusi käsitletakse kõrgemaid hügieeninõudeid silmas pidades. Kaubale ise järele tulles on kaubad juba pakitud ja klient saab need kontaktivabalt kaasa võtta. Kullerteenuse puhul helistab juht kliendile ette ja saab soovi korral jätta kaubad kliendi ukse taha.

Kliendil on õigus veebipoes esitatud tellimusest taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Loe lisaks veebipoe kasutustingimuste kohta.

Tagastatud tooted, mis ei vasta tagastustingimustele (on kasutatud, avatud või tahtlikult rikutud), utiliseeritakse kliendi nõusolekul 30 kalendripäeva möödudes või tagastatakse vastuvõtja kulul. Transporditasu sõltub kasutatud transpordiviisist ning see tasutakse kliendi poolt kauba kättesaamisel.

Kliendi poolt esitatud isikuandmeid kasutatakse vaid veebipoes esitatud tellimuste täitmiseks. Isikuandmeid ei väljastata kolmandatele osapooltele, välja arvatud õigusaktides sätestatud juhtudel või kullerteenust pakkuvale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik kauba kättetoimetamiseks.

Loe täpsemalt Tallink Grupi isikuandmete käitlemise privaatsuspoliitika kohta siit >

Kontrolli, kas Tallink Ekspress Takso toimetab tellimuse ka sinu piirkonda.